Апр. 292026

Пролетното тържество на група „Маргаритка“ в ДГ „Таня Савичева“ създаде истинско празнично настроение, изпълнено с усмивки, цвят и радост.
С песни, танци и стихчета, посветени на пролетта, децата пренесоха всички гости в един пъстър и вълшебен свят. С много ентусиазъм и артистичност малките участници подариха незабравими емоции и превърнаха празника в красиво пролетно преживяване.
Адмирации за чудесното представяне на децата и за всеотдайността на екипа на група „Маргаритка“ – г-жа Бенита Томова – учител, г-жа Звезда Ненкова-старши учител, г-жа Кристина Петкова – пом. възпитател, както и на г-жа Таня Герова – учител по музика в ДГ „Таня Савичева“!