Апр. 182026
С много енергия, усмивки и детски ентусиазъм нашите малки участници от ДГ“Таня Савичева“ се включиха в Пролетния маратон, организиран от ДГ „Кремена“!
Благодарим на всички малки участници, техните родители и на г-жа Васка Танева-учител от ДГ „Таня Савичева“ за активното участие и подкрепа.
Поздравления към екипа на ДГ „Кремена“ за чудесната инициатива и отличната организация!