Апр. 222026

По случай Ден на Земята – 22 април, децата от ДГ „Таня Савичева“ се превърнаха в истински малки дизайнери и модели, представяйки впечатляващо Екодефиле с костюми от рециклирани материали.
С много ентусиазъм и подкрепа от родителите, те доказаха, че грижата за природата може да бъде забавна и вдъхновяваща.
Благодарим на всички участници за прекрасното преживяване!
Сърдечни благодарности към родителите за подкрепата и съвместната работа! Заедно възпитаваме ценности и грижа към природата.